BLACK & WHITE

16 / 07 / 2016

mlmenší

Po téměř 4 měsíční pauze jsem tu s novým DIY článkem. Sláva alelůja! Moje vize byla taková, že DIY články budu přidávat častěji, ale moje ruce nejsou asi tak šikovný, jak jsem si myslela. Achjo. 🙁 A přitom mě to tak baví… ráda vyrábím, aranžuju nebo vymýšlím dárky pro moje blízké.

Než jsem vydala tenhle nový článek, měla jsem pro vás asi 2 DIY nápady, které ale bohužel nedopadly přesně podle mých představ, takže jsem se rozhodla, že je na blog nedám. 🙁 No, to je ta moje pitomá puntičkářská povaha…  někdy “trochu” k vzteku.


Ale dost stěžování (#staypositive), tohle DIY se mi povedlo a já mám velkou radost, že se o něj s vámi můžu podělit. Občas stačí málo a z úplně obyčejné věci můžete udělat originální dekoraci nebo doplněk.

V tomhle případě stačilo vzít 2 barvy a krásné vzorované květináče byly na světě! A jak to těm kaktusům v nich sluší, že jo?

Připravte si:

  • keramický květináč
  • akrylové barvy
  • štětce
  • průhledný lak

Postup je asi jasný. Květináč jsem nejprve natřela bílou barvou a nechala jej pořádně zaschnout (2 vrstvy). Další den jsem dokreslila puntíky a trojúhelníky. Třetí den přišel na řadu průhledný lak a bylo hotovo.

Nejlepší na tomhle DIY je, že fantazii se meze nekladou, takže kombinujte barvy, vzory – prostě buďte kreativní! Komu by docházely nápady, tady máte malou inspiraci z Pinterestu. 🙂

ssss

zdroj: Pinterest

Krásný sobotní večer! 🙂

Airbnb
share google+ facebook pinterest

Speak your mind   ( 2 )

Leave a Reply

Your email address will not be published

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.