PŘIVOLÁVÁM JARO

22 / 02 / 2016

Přijde mi to jako chvíle, co jsme doma uklízeli vánoční stromeček a vánoční dekorace. Leden je pryč, únor už se taky blíží ke konci a já se nemůžu dočkat toho pravého jara. Možná je to i počasím, které si z nás dělá tak trochu srandu. Občas se teploty přehoupnou přes nulu, ukáže se sluníčko a ve vzduchu je cítit vláha a vůně hlíny. Jenže druhý den může být všechno jinak a tak si na to pravé jaro budeme muset ještě chvilku počkat.


Květinářství se předhánějí, kdo bude mít hezčí jarní dekorace, kdo nabídne větší množství tulipánů a před jejich dveřmi se to hemží narcisy, petrklíči a modřenci. Občas mi z toho jde hlava kolem, protože nevím, které bych si koupila dřív. Teda nejraději vlastně všechny.

DSC_6521verze2

Moje první jarní kouzlení s květinami je tady a stačilo málo – 2 trsy závojíčku, 3 nádherné plnokvěté karafiáty v pudrové barvě, jedna růže, kterou jsem dostala pro radost, váza z Ikei, kovové bílé srdíčko a kytka je na světě!

DSC_6516K

Balkon mi letos rozsvítily tři petrklíče – 2 žluté a 1 plnokvětý oranžový. Použila jsem na ně proutěný truhlík z podzimní aranže a jarní dekorace za pár korun je na světě. Až petrklíče odkvetou a zatáhnout lístky, stačí je zasadit do zahrady.

A aby jsme toho doma neměli málo :), nakoupila jsem ještě 3 bílé hyacinty, kočičky, před domem jsem natrhala pár březových větviček, nasbírala trochu mechu a voilá – hyacintové “hnízdo” je na světě.

DSC_6545

Taky už se těšíte se na jaro?


Hezký začátek týdne a já jdu čerpat další inspirace na Pinterest! ♥

Airbnb
share google+ facebook pinterest

Speak your mind   ( 5 )

Leave a Reply

Your email address will not be published

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.