BALENO S LÁSKOU!

23 / 12 / 2016

animated-small


Letos jsem Vánoce pojala v přírodním duchu – na stromečku nám visí ozdoby ze slaného těsta, pár šišek a několik dřevěných ozdob. Žádné řetězy, plastové koule ani třpytivé ozdoby u nás nenajdete. S dárky to nebylo jinak, držela jsem se přírodních materiálů a světě div se, nedopadlo to vůbec špatně. 🙂 Ba naopak!

Všechny věci, které jsem na balení použila, jsou běžně dostupné. Balící papír je z recyklovaného materiálu a používá se zpravidla na balíky. Je to ideální “zelená varianta” ke klasickému balícímu papíru. Jako plus ušetříte pár káček a příroda vám bude vděčná.

Tip: Jak proměnit obyčejný papír v originální kousek, který nebude mít jen tak někdo? Vezměte si k ruce bílou barvu, vodu, štětec a obyčejnou tužku (s gumou na konci). Nechte pracovat svoji fantazii a ruce, však ony si samy poradí. Možností je nespočetně – můžete kreslit různé tvary (hvězdičky, proužky…), tužkou ťupkat bílá kolečka, štětcem dělat různé cákance a kapky, bramborovým razítkem otiskovat obrazce, které si vyřežete podle svého gusta. Zkrátka je to jen na vás… 🙂

Od balícího papíru se přesuneme ke stuhám. Ty klasické jsem nahradila provázky nejrůznějších barev a materiálů. K sehnání jsou jutové, bavlněné i papírové. Taky krajková stuha nevypadá vůbec špatně, co říkáte?!

Dárky už jsou zabalené, teď už jen zbývá konečné dozdobování a krášlení – to mám ze všeho nejraději. Každý dárek zdobím jinak, pomalu a s láskou. Tahle závěrečná tečka se totiž nesmí uspěchat. Letošní Vánoce jsem vsadila na neopadavou jedli, která mi celou dobu krásně voněla pod rukama, eukalyptus, bavlník a neobyčejně obyčejné šišky.

Nevím jak vy, ale já jsem spokojená. Jak se říká, v jednoduchosti je krása! ♥

Ať už balíte dárky jakkoliv, dělejte to s láskou. Je to přeci jen jednou za rok, tak si dejte záležet. Budete mít radost vy i vaši nejbližší a to za to stojí! ♥

Krásné Vánoce! 

Airbnb
share google+ facebook pinterest

Speak your mind   ( 4 )

Leave a Reply

Your email address will not be published

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.