SUMA SUMÁRUM /2016/

30 / 12 / 2016

A je to tu, konec roku se nezadržitelně blíží. Mám pocit, jako by to bylo včera, kdy jsme slavili Silvestra a odpočítávali poslední sekundy do nového roku – roku 2016. S každým koncem přichází rekapitulování, bilancování a celkové hodnocení. Je dobré si připomenout, co nás v uplynulém roce potkalo, co nám udělalo radost a na co jsme pyšní. Samozřejmě jsou tu i okamžiky, které se až tak nepovedly a někdy nám ten život trochu ztížily, ale i to k tomu patří. Důležité je se otřepat a nevzdávat se – ať už jde o cokoliv.

Co mi vlastně rok 2016 přinesl?

Začala jsem psát blog (přesně 31.1. jsem vydala svůj první a tak trochu nesmělý článek), našla nejlepší kadeřnici, od které pravidelně odcházím s úsměvem (joooo!), užila si Liščí workshop o přírodní kosmetice, vyrobila si svůj první tělový krém, pustila se do čtenářské výzvy a přečetla rekordních 20 knih, sjela poprvé černou sjezdovku v Alpách, vypěstovala fůru bylinek ze semínek, přešla na green-lifestyle, ochutnala tu nejlepší rakytníkovou zmrzlinu od Zmrzlináře, vyšplhala společně s Ondrou na skály Drábských světniček, zamilovala se do smoothie, našla zelenou variantu k barvě na vlasy (ať žije henna!), užila si rodinný výlet do zamračeného Londýna, objevila krásy Olomouce, ochutnala to nejlepší Bánh Mì na světě, zamilovala si farmářské trhy (Kulaťák x Náplavka), koupila si první Tomsky, navštívila Kočičí kavárnu, oblíbila si naše společné brunche na balkoně ♥, propadla krásám Amsterdamu, užila si offline dny na chatě, otevřela spolu s Ondrou naší první jednodenní restauraci na Restaurant Day, nabrala s mamkou síly na Modravě, navštívila útulek v Buštěhradu, našla nejlepšího odborníka na obočí (Danny, děkuju!), objevila nejlepší formu cvičení a posilování (Super Kruháč), navštívila úžasnou výstavu J. Píši, vrhla se do postcrossingu, prošla si krásnou Stezku v korunách stromů, dostala pokutu od revizora (v 1 hodinu ráno, prosím), vykřičela si hlasivky na koncertu Simple Plan, kreativně se vyřádila na workshopu od Matflowers, viděla nejkrásnější červánky, nafotila s Terkou nejhezčí zimní fotky, objevila nejlepší “take away” tatarák od Naše maso, dostala nejhezčí dopis a propadla chai tea. 

Taky jsem pochopila, že mám toho nejlepšího kluka na SVĚTĚ a že rodina u mě bude vždycky na prvním místě, ať se děje, co se děje.

Suma sumárum – rok 2016 byl pro mě úžasným rokem plným smíchu, radosti, štěstí, lásky, zážitků a poznání. Na druhé straně se tento rok neobešel bez zklamání, uvědomění a pár ztracených kamarádství. Jak se říká, všechno má být v rovnováze.  

Děkuju všem, kteří jste mě v tomto roce provázeli a do nového roku vám přeji hlavně zdraví, štěstí, spoustu splněných snů a lásky. ♥

SUMA SUMÁRUM


 

Airbnb
share google+ facebook pinterest

Speak your mind   ( 1 )

Leave a Reply

Your email address will not be published

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.