DĚD

30 / 01 / 2017

Nevím, jestli je ta letošní zima tak dlouhá (blbost, že?) nebo jestli je jen tak mrazivá, ale jedno vím jistě – už jí mám upřímně dost. Moje dobrá nálada se pomalu vytrácí a nápady i inspirace mě asi nadobro opustily (což jste si možná všimli i na blogu). Když se do toho přidá ještě pár zdravotních neduhů, přijde mi to celé jako jeden velký zmar. A to jsem si myslela, že vkročím do nového roku plná elánu, nápadů a energie.

No, všechno nemůže být asi vždycky růžové a tak doufám, že tohle klasické útlumové období brzy vystřídají radostnější dny a já se tak budu moct pustit do všech těch plánů, které jsem si na tento rok vytyčila. A že jich není málo… 🙂

Jedním z nich je poznávat nová místa a být víc v přírodě – přesně jako před dvěma týdny, kdy jsme během slunného dopoledne vyrazili na naší berounskou rozhlednu Děd. Byl to krásný den. Úplně si vybavuju to ráno, kdy mě z peřin vytáhly sluneční paprsky a hlavou mi letělo jediné: “Dneska by byl hřích zůstat doma!”. A tak jsme nelenili, sbalili pár věcí a vyrazili vstříc optimistickému dni. Chvilkama jsem si připadala jako na konci světa. Pod nohama nám křupal sníh, všude bylo ticho, jenom my tři a stádo srnek, které běželo přes stráň.

Víc takových dní, prosím. ♥  

Koláž 1

33080030

33080003

33080013

33080010

Koláž 2

33080006

33080009

všechny fotky jsou focené na jednorázový foťák z DM drogerie

 

Airbnb
share google+ facebook pinterest

Speak your mind   ( 0 )

Leave a Reply

Your email address will not be published

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.