DOLLER

10 / 02 / 2016

Diář a já, to je něco jako nerozlučná dvojka. Co vám budu povídat, já jsem prostě na starou klasiku. Můžu mít sebelepší telefon nebo sebelepší aplikaci, ale vždy dám přednost klasickému zapisování do diáře. Má to pro mě své kouzlo a to telefon nenahradí. 

DSC_6487

Letos jsem chtěla vyzkoušet nějaký nový diář, ale pořád jsem se nemohla rozhodnout, který by mohl být ten nejlepší. Váhala jsem mezi několika např. Papelote, Moleskine atd. Jenže jednoho večera jsem brouzdala po internetu a natrefila jsem na něco úplně nového. Samozřejmě na ty ostatní diáře jsem hned zapomněla a s výběrem jsem najednou měla jasno! Cestu mi doslova zkřížil Doller – motivační diář. Objednáno, zaplaceno a teď už si jen počkat!

Diář mi přišel spolu s poděkováním a moc hezkou propiskou, což se mi zdá od kluků, kteří mají Doller na svědomí, milý. Doller nemá předvyplněná data, takže s jeho používáním můžete začít prakticky kdykoliv. A jak nejlépe začít nový měsíc? No přeci motivační citátem. A já si oblíbila hned ten první: 

“Dokážeš-li o tom snít, dokážeš to.” Walt Disney

Koláž 1rose

V úvodu diáře si můžete napsat, kým chcete být za 5 let a podpořit to ročními cíli a snářem.

Na začátku každého měsíce je dvoustránkový přehled, kam si můžete zapsat ty nejdůležitější věci – schůzky, události a třeba narozeniny a svátky. Také zde najdete místo pro své měsíční cíle. Dále následuje týdenní kalendář s časovými úseky vždy od 6 do 22 h, týdenními a denními cíli. Na týdenním přehledu najdete ještě kolonkou udělat, zavolat, výdaje a novinky, nápady, poznámky. Není to super?! Na všechno máte dost místa! Můžete si přehledně vypsat své týdenní cíle a každý den je budete mít na očích, což vám pomůže s jejich plněním. No a to by nebyl Doller, abyste svůj měsíc neukončili shrnutím a bilancováním, kde si vypíšete všechny splněné a nesplněné cíle, popřemýšlíte nad pozitivy daného měsíce a zároveň, co musíte změnit v měsíci dalším.

Na konci Dolleru jsou volné stránky na poznámky a pro všechno milovníky cestování je tu mapa světa!

Koláž 2rose

Podtrženo, sečteno:

Diář Doller si mě naprosto získal a to nejen svým minimalistickým vzhledem ale i naprosto přehledně řešenými stránkami. I přestože jsem byla zvyklá na menší diáře, velikost A5 mi u něj vůbec nevadí. Dále kluky chválím za pevné desky a ekologicky šetrný papír! Myslím, že s Dollerem už vám žádný sen ani myšlenka neunikne a splnění všech vašich cílů je na dosah.


A co vy, dáváte přednost diářům nebo používáte kalendáře/plánovače ve vašich telefonech?!

 

Airbnb
share google+ facebook pinterest

Speak your mind   ( 7 )

Leave a Reply

Your email address will not be published

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.