DŘEVO A KŮŽE / MA.RI

30 / 11 / 2017

Nikdy jsem moc neholdovala šperkům, tedy když pominu svoje pubertální léta. To jsem totiž nosila klidně 6 – 8 prstýnků, 5 náramků a všelijaké náhrdelníky, řetízky a korále. Ale to netrvalo moc dlouho a myslím si, že mě “šperkománie” jinak docela minula. Dnes mě potkáte maximálně s nenápadnými náušnicemi (většinou pecky nebo malé kamínky), jednoduchými hodinkami a výjimečně s nějakým zajímavým náhrdelníkem. Ale to už musí být.

Když jde o výběr samotných náhrdelníků, zajímám se nyní víc o použitý materiál, výrobu či autora. Zkrátka a dobře, už to pro mě není jenom obyčejný kus šperku.

Tak jako třeba tyhle náhrdelníky od Mariky, kterou můžete znát z blogu Manželé v kuchyni.

Marika se kromě blogu o vaření, který píše se svým manželem, vrhla i na vyrábění zajímavých náhrdelníků. Nabízí je v různých barvách a variacích. Stačí si jen vybrat a pokud budete chtít, Marika vám je určitě vyrobí i přímo na míru, tak jako mně.  

Náhrdelníky se skládají z dřevěných nebarvených korálků a dřevěných korálků v metalických barvách. Všechny jsou navlečeny na koženou šňůrku, která je díky uzlíkům nastavitelná co do délky. 

Ani samotné balení šperku nenechá Marika jen tak. Náhrdelník vám přijde v hezké krabičce ovázané stužkou. 

Tomu říkám věc s přidanou hodnotou. ♥


Více náhrdelníků najdete v jejich e-shopu. A Mariky tvorbu můžete sledovat na jejím Instagramu

 

Airbnb
share google+ facebook pinterest

Speak your mind   ( 1 )

Leave a Reply

Your email address will not be published

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.