INSTANTNÍ ŽIVOT

21 / 04 / 2016

ANEB BERTE INSTAGRAM S REZERVOU!


Jednoduchá aplikace, ještě jednodušší ovládání a panečku – svět může být hned krásnější a barevnější! Nevíte, o čem je řeč? No přeci o Instagramu!

1a


Jestli máte občas při projíždění Instagramu depky nebo pocit, že váš život není zas až tak růžový a ideální – nezoufejte! Instagramový svět je potřeba brát s velkou rezervou a možná, že právě váš život je naopak ve skutečnosti 100x lepší než ten virtuální. 😉

Uvedu pár modelových situací:

⇒ Máte na sobě tepláky, vlasy smotané ledabyle do drdolu, po make-upu ani stopy a na Instagramu se to hemží jednou krásnější selfie za druhou. Buďte v klidu, tepláky si nepřevlékejte, tyhle instagramové krásky nejsou za každé situace tak dokonalé, jak vypadají. Věřte, že stačí: hodina před zrcadlem, vhodný filtr, 50 pokusů a stejnou selfie máte taky! 😉

⇒ Jídla přímo k nakousnutí! Na Instagramu téměř jiná jídla nenajdete. Ptáte se proč? Tady je odpověď – výborný guláš z kvalitního masa na fotce prostě nevypadá dobře! Tyhle typy jídel na Instagramu holt nefrčí! Za to takové lívanečky, dortíky, pizzy, hamburgery atd., to je jiná! Ale nebojte, i instagramoví „králové/královny“ jí nefotogenická jídla, jen je na Instagram prostě nefotí.

⇒ Dále tu máme MacBooky! Fotka s MacBookem vypadá vždycky líp a přitáhne vám zaručeně víc followers. Kdo ho nemá, jako by nebyl. „Trochu“ povrchní záležitost, ale k Instagramu patří.

⇒ Málem bych zapomněla na fotky kelímků s kafem – nejlépe teda Starbucks, pak možná ještě Costa Coffee. Pokud nezačínáte ráno stylově, tzn. kávou ze zmíněných značek, nebude váš den stát za to – alespoň na Instagramu! Neee, buďte v klidu. Dobrá ranní káva z French pressu nebo kávovaru vás nakopne stejně tak dobře a jako bonus u toho nebude vypadat jako blázni (myšleno – holka fotící si naprosto soustředěně na ulici kelímek).

Mohla bych pokračovat dál, ale myslím, že všichni zasvěcení uživatelé Instagramu víte, na co narážím. Instagram představuje rádoby dokonalý svět, který bychom všichni chtěli mít. Málokdy tam narazíte na fotky, které by odrážely negativní realitu, ale takhle to prostě v životě nechodí. Všichni máme chvilky, kdy nevypadáme nejlíp, kdy se neusmíváme od ucha k uchu a kdy řešíme životní trable.

Ono kdyby byl svět podle Instagramu, všichni by byli naprosto dokonalí, jedli by dokonalá jídla, nosili dokonalé oblečení, chodili do dokonalých podniků, vedli by harmonické vztahy a všechno by bylo snově růžové! Tahle věta ale nepředstavuje skutečnost! Takže až budete příště projíždět Instagram a trochu ve vás zahlodá závist, že vy zrovna nemáte kabelku od Prady nebo nesnídáte v Café Louvre, dejte si “políček” a uvědomte si, že život je o daleko důležitějších věcech! A tohle je sakra moudrost světa!

Mějte krásný zbytek čtvrtka, nenechte se obalamutit zlatým pozlátkem a žijte víc reálný život! 🙂 😉

 

Airbnb
share google+ facebook pinterest

Speak your mind   ( 2 )

Leave a Reply

Your email address will not be published

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.