JARNÍ RADOST

14 / 04 / 2017

Víte, za co utrácím nejraději? Za oblečení? Ne, ne! Za květiny a je jedno, jestli jsou to pokojovky, sazenice (čehokoliv) nebo řezané květiny. Zkrátka, co je zelené, to musí být moje! V těsném závěsu za květinami jsou pak bytové doplňky. A favorité mezi nimi? Vázy a dřevěná prkýnka. Těch už doma máme požehnaně, ale ani to mi nebrání pokukovat po nových. Třeba tohle prkýnko od Jany je úplně boží. ♥

Ale zpět ke květinám. Tyhle bílo-žluto-oranžové jsem včera vybírala s paní Hankou, která je majitelkou mého oblíbeného květinářství. Myslím, že jsme si padly vzájemně do oka. Vyprávěla jsem jí o kurzu vázání kytic, na kterém jsem byla a také o tom, jak těžké je uvázat svojí první kytici.

Po 10 minutách jsem odcházela domů s náručí plnou květin a s peněženkou o pár stovek lehčí. 🙂 Výčitky svědomí mě rozhodně netrápily, ba naopak. Těšila jsem se, až si všechny ty nádherný květiny rozprostřu na náš jídelní stůl a začnu kouzlit. První pokus byl spíše tréninkový, trochu jsem to pozapomněla a nepřemýšlela dopředu. Ale druhý už dopadl na jedničku! Líbí se vám?

Nechci nás chválit, ale myslím si, že jsme barvy vybraly na jedničku s hvězdičkou. Evokují ve mně všechno, co k jaru patří – sluníčko, Velikonoce, kvetoucí pampelišky, narcisky, radost a dobrou náladu.

Mějte se hezky a užijte si zasloužené volno!

Krásné Velikonoce!

Airbnb
share google+ facebook pinterest

Speak your mind   ( 2 )

Leave a Reply

Your email address will not be published

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.