PODZIMNÍ VÝZVA / ADVENTNÍ VĚNEC S MAT FLOWERS

26 / 11 / 2016

Krásné sobotní odpoledne!

Jak si užíváte dnešní den? Doufám, že odpočíváte anebo se věnujete něčemu kreativnímu. Občas je totiž potřeba tu naší hlavu vypnout a zaměstnat ruce, nemyslíte?! 🙂

Já se kreativně vyřádila včera večer na úžasném adventním workshopu, který vedla Martina z Mat Flowers a řeknu vám jedno, byl to hotový balzám na duši. Opravdu jsem si po dlouhé době odpočinula a jediný kdo pracoval, byla moje fantazie a ruce. Domů jsem odcházela s úsměvem a dobrou náladou. Martino, moc děkuji!

Celý workshop se odehrával ve SVĚTĚ – HUB kousek od náměstí Míru. K dispozici jsme měly dřevěné ozdoby, různé druhy šišek, stuhy, řezanou zeleň, sukulenty, skořici, tilandsii a snad milion barevných kuliček. No zkrátka všechno, na co si člověk vzpomene!

Během večera nám Martina dávala různé rady a tipy, jak si s věncem poradit, co je v módě apod. Neříkám, že adventní věnec je nějaká věda, ale dobře míněné rady od zkušené floristky se vždycky hodí. 🙂

Např. jsem se dozvěděla, že tradičními barvami adventního věnce jsou fialová růžová (tři fialové svíčky a jedna růžová). Věděli jste to?

Já jsem ale dala tentokrát přednost tlumeným barvám – růžové, bronzové a bílé. Celý věnec jsem pozvedla přírodním a stříbrno-bílým eukalyptem. A protože mám na věnci ráda i kapku přírody, použila jsem jak velké, tak malé šišky, bílé borůvčí a březová srdíčka. K tomu kopu lásky a adventní věnec je na světě!

Líbí se vám? Do jakých barev jste letos ladili vy? Pochlubte se! 🙂

 

Airbnb
share google+ facebook pinterest

Speak your mind   ( 3 )

Leave a Reply

Your email address will not be published

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.