ZMRZLINÁŘ

05 / 04 / 2016

JARO je pro mě cvrlikání ptáků, květiny na každém rohu, první farmáře, plné parky, mžourání do sluníčka, usměvavé pohledy, holé kotníky bez výčitek a hlavně ZMRZLINA! A pokud máte rádi dobrou a poctivou zmrzlinu dělanou s láskou, tak tenhle článek určitě dočtěte do konce! 🙂


1

Slunečná neděle si přímo žádala výlet a tak jsme se s D. vydali na průzkum a degustaci nedávno otevřeného podniku Zmrzlinář. Už jeho interiér mě zaujal – minimalistický, ale příjemný. Takže jsme si zmrzlinu vychutnali pěkně v koutku a pozorovali mihotání lidí.

2

7

U Zmrzlináře vždy najdete 4 základní druhy – vanilku, čokoládu, jahodu a pistácii. Zbylých 12 druhů pro vás bude překvapením. 🙂 Já jsem ochutnala černý rybíz, grapefruit, maracuju a na cestu zpátky jsem si ještě koupila jahodu, aby toho nebylo málo, že jo?! D. si zase pochutnal na čokoládě, skořici a maracuje. Musím říct, že za nás palec nahoru! Určitě jsem tady nebyli naposledy!

4

I vegani a lidé s alergií na lepek a laktózu si přijdou na své! Zmrzlinář totiž vyrábí spoustu ovocných sorbetů, stačí si jen vybrat. 🙂  A pokud to máte do Prahy poněkud z ruky, nesmutněte! Pan Hřivňák se svojí rodinou zásobuje zmrzlinou spoustu kaváren – přehled najdete tady.

k

Tak zmrzlinové sezóně ZDAR!


Pokud máte tipy na nějakou dobrou zmrzlinu, sem s ní. 🙂

Airbnb
share google+ facebook pinterest

Speak your mind   ( 4 )

Leave a Reply

Your email address will not be published

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.